Kolorowanki Smerfy online

Przygotowaliśmy dla was zbiór smerfowych kolorowanek. Każdą z kolorowanek możecie wydrukować lub pokolorować na ekranie swojego monitora. Zabawa jest bardzo prosta wystarczy wybrać kolor z dostępnej palety kolorów i wskazać element do zamalowania. Pokolorujcie smerfy na różne kolory a jeżeli wolicie kolorować kredkami wydrukujcie malowanki ze smerfami i stwórzcie własną teczkę z kolorowymi obrazkami.  Zapraszamy do zabawy polecamy również puzzle które znajdziecie na naszej stronie.

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf Laluś


Laluś nawet w łóżku nie rozstaje się ze swoim lusterkiem. Ten smerf dba przesadnie o swój wygląd i jest zauroczony własną osobą. Najlepszym przyjacielem Lalusia jest jego własne odbicie. Zapraszamy wszystkich miłośników smerfów do kolorowania smerfnych kolorowanek online.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Pomaluj Smerfetkę


Smerfetka to jedyna dziewczyna w Wiosce Smerfów. Cechuje ją wesołe uosobienie i rozsądek. Lubiana przez wszystkie smerfy nawet marudę. Pomaluj smerfetkę online dobierając ciekawe kolory lub wydrukuj kolorowankę i dokończ obrazek w wolnej chwili gdy będziesz miał(a) ochotę na kolorowanie smerfowych kolorowanek.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf Poeta


Poeta zawsze chodzi z głową w chmurach. Nie wszystkie smerfy rozumieją jego kwieciste wypowiedzi mimo to jest lubiany w smerfowej Wiosce. Jego atrybuty to ołówek, pióro i kartka papieru na którą przelewa własne myśli. Ty również zostań artysta i pokoloruj tego smerfa według własnego uznania.

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerfetka na wakacjach


Jest piękny słoneczny dzień Smerfetka postanowiła wybrać się nad wodę. Zabrała ze sobą ręcznik i okulary które przydadzą się na plaży. Zapraszamy wszystkie dzieci do kolorowania kolorowanek online. Każdą kolorowankę ze smerfami możecie wydrukować i pomalować w domu.

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf Klaun


Dziś do Smerfowej wioski zawitał cyrk SMERFUS. Smerfy z niecierpliwością czekają na występy. Na arenie pojawią się biedronki, mrówki, pasikoniki, patki ślimaki i wiele innych stworzeń. Drogie dzieci macie możliwość pokolorować Smerfa który występuje jako klaun. Jego zadaniem jest zabawiać widzów którzy odwiedzą smerfowy cyrk

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf Nurek


Smerf Nurek uwielbia odkrywać tajemnicę jezior i rzek które można zaleźć w Smerfnym lesie. Nurkując można odnaleźć wiele ciekawych żyjących stworzeń które tylko mogą przebywać w wodnym środowisku. Pomalucie smerfa i rybkę która towarzyszy mu w podwodnym świecie. Lubisz kolorować w takim razie maluj smerfy na różne kolory online zapraszamy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf Poeta


Smerf Poeta postanowił wybrać się do lasu na spacer. Takie leśne wyprawy odświeżają umysł i ciało. Może to właśnie tu Smerf Poeta znajdzie natchnienie i powstanie nowy wierszyk. Do dzieła dzieciaki kolorujcie kolorowanki online bawiąc się przy tym świetnie. Czas na smerfowe kolorowanki które pamiętajcie zawsze możecie wydrukować i malować w innym czasie.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Papa-Smerf przy pracy


Papa Smerf jest wiecznie zapracowanym najstarszym smerfem. Codziennie miesza różne składniki, wypowiada zaklęcia tworząc magiczne mikstury. Jego wiedza jest bardzo rozległa chętnie udziela wartościowych porad swoim podopiecznym Smerfom. Pokoloruj laboratorium Papy Smerfa. Zobacz jak jego warsztat będzie wygladał gdy pokolorujesz wszystkie butelki garnki i menzurki. Życzymy zabawy

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerfuś


Jest to najmłodszy mieszkaniec wioski Smerfów. Smerfuś jest zawsze radosny wnosi dużo radości w życie Smerfów. Nie potrafi jeszcze mówić ale mimo to potrafi porozumieć się ze smerfami przy pomocy gestów i ruchów mimicznych. Już teraz pokoloruj smerfika online lub po wydrukowaniu swoimi kredkami. Zapraszamy do kolorowania dzieciaki.

 

Kolorowanki dla dzieci

Smerf Ważniak


Ważniak jest chyba najmniej lubianym smerfem w Wiosce Smerfów. Jest przemądrzały i zawsze uważa że wszystko wie najlepiej. Smerfy nie mogą wytrzymać jego ciągłych uwag co często kończy się fatalnie dla Ważniaka. Pomalujcie tego mądrale i jego książkę. Czas na kolorowanki ze smerfami. Zapraszamy

 

SMERFY KOLOROWANKI DO DRUKU

Smerfy Kolorowanki nr 11

Smerf Piłkarz


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 11 – Smerfy jak wszyscy chłopcy lubią gry i zabawy. Często spotykają się by rozegrać mecz w piłkę nożną. Ruch na świeżym powietrzu jest bardzo ważny i nie można o nim zapominać. Drukuj i maluj kolorowanki smerfy.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 12

Smerfy Łasuch


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 12 – Smerf Łasuch dostarcza Smerfom dużo słodkości. Za jego wypiekami przepadają wszystkie Smerfy. Nawet maruda chętnie zajada się smerfnymi ciastkami. Drukuj kolorowanki smerfy malowanie to smerfna zabawa.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 13

Papa Smerf


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 13 – Papa Smerf jest najstarszy i najmądrzejszy. To on zawsze musi ostatecznie ratować smerfy z kłopotów w które wpadają. Drukuj kolorowanki Smerfy czekają.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 14

Smerfy Ciamajda


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 14 – Smerfowi Ciamajdzie często przytrafiają się sytuacje które normalnie nie powinny się przytrafić. Tym razem nabierając wodę ze studni wpadł do niej i zmoczył całe smerfne ubranie. Drukuj kolorowanki Smerfy.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 15

Smerf Sportowiec


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 15 – Smerfy również lubią sport. Wiedzą że sport to zdrowie więc ciężko trenują różne dyscypliny. Drukuj kolorowanki Smerfy - fajne malowanie.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 16

Smerf Marzyciel


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 16 – Smerf Marzyciel zawsze chodzi z głową w chmurach. Tym razem obrywając płatki kwiatka liczy na odpowiedź. Jaką? To tajemnica Marzyciela. Drukuj kolorowanki Smerfy – dołącz do zabawy.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 17

Smerfowy Domek


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 17 – Do pomalowania Smerfny domek. Dobierz kolory takie jak lubisz. Spraw by domek był najsmerfniejszy w Wiosce Smerfów.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 18

Smerfowe Piosenki


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 18 – Smerfy ćwiczą przed występem. Chcą wypaść jak najlepiej przed publicznością. Maluj kolorowanki smerfy.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 19

Smerfne Lody


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 19 Smerfne Lody są dobre w lato jak i w zimę. Można nimi się zajadać cały rok. Dołącz do zabawy i maluj smerfy kolorowanki.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 20

Smerf Chemik


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 20 Smerf Chemik pod okiem Papy Smerfy doskonali się w Alchemii. Może kiedyś będzie tak dobry jak Papa Smerf.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 21

Smerf Marzyciel


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 21 Smerfy w dniu urodzin Marzyciela postanowiły spełnić jedno z jego marzeń. Sprawią iż na jeden dzień będzie najprawdziwszym kosmonautą.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 22

Smerf Malarz


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 22 Ten Smerf będzie dzisiaj malował ale chyba to nie będą kolorowanki. Maluj i drukuj kolorowanki dla dzieci.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 23

Smerfy Mały Smok


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 23 Ten mały smoczek wygląda niegroźnie i milusińsko ale czy to dobry pomysł aby go sprowadzić do Wioski Smerfów. Drukuj kolorowanki Smerfy.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 24

Smerfowa PIZZA


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 24 Smerfy odżywiają się smerfowymi jagodami ale gdy trafi się pizza nie przegapią okazji aby napełnić sobie brzuszki tym przysmakiem. Maluj kolorowanki dołącz do zabawy.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 25

Smerf Pracuś


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 25 Pracuś ma świetne pomysły. Jego wymyślone urządzenia pomagają smerfom w wykonywaniu codziennych prac. Ołówek to jego znak rozpoznawczy. Maluj kolorowanki.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 26

Pomnik Smerfa Zgrywusa


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 26 Smerf Zgrywus został uwieczniony w kamieniu ŻART WYBUCHOWY PREZENT.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 27

Gargamel i Klakier


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 27 Na obrazku zły czarownik Gargamel i jego nieodłączny pomocnik kot Klakier. Największym pragnieniem Gargamela jest złoto a kluczem okazują się smerfy. Smerfy to ostatni brakujący składnik mikstury mogącej zamieniać przedmioty w złoto.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 28

Gargamel Kamuflaż


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 28 Gargamel jak zwykle przebiegły, tym razem zastosował kamuflaż który jego zdaniem pozwoli mu zbliżyć się do smerfów. Fajna kolorowanka dla dzieci – wydrukuj i pomaluj.

 

 

Smerfy Kolorowanki nr 29

Smerf Farmer


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 29 Jego pole znajduje się tuż za wioską. Jest ogromne dlatego często w pracach pomagają mu inni mieszkańcy smerfowej wioski. Często nosi słomiany kapelusz który chroni go w słoneczny dzień. Pomaluj farmera kredkami obrazek do druku. 

 

Smerfy Kolorowanki nr 30

Wybuchowy Żart


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 30 Kolejna ofiara Zgrywusa. Jak widać jego wybuchowy prezent wciąż działa. Pomaluj obrazek kredkami lub farbkami. Kolorowanki to fajna zabawa dla dzieci. SMERFY ZAPRASZAJĄ 

 

Smerfy Kolorowanki nr 31

Smerf Ważniak z Książką


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 31 Podczs nieobecności Papy Smerfa Ważniak znowu udziela rad i pouczeń innym kolegom z wioski. Dzięki książce sprawia wrażenie kogoś kompetentnego. Maluj kolorowanki, to rozwija i bawi wszystkie dzieci.

 

Smerfy Kolorowanki nr 32

Smerfny Domek


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 32 Wszyskie smerfy mieszkają w domkach w kształcie grzybka. Każdy smerf urządza go po swojemu, podobnie jak ludzie. Pomaluj kolorowanki, rozwijaj swoje artystyczne zdolności.

 

Smerfy Kolorowanki nr 33

Smerf Kochaś


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 33 Wiadomo że wszyskie smerfy z wioski adorują Smerfetkę jednak jest jeden smerf, który robi to częściej niż inne. Oto Kochaś, nie potrafi przestać myśleć o Smerfetce od chwili kiedy ujrzał ją po raz pierwszy. Koloruj malowanki z zabawnymi postaciami.

 

Smerfy Kolorowanki nr 34

Smerfetka


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 34 Stworzona przez magię Gargamela Smerfetka miała być jego super szpiegiem, jednak jego plan nie powiódł się bo Smerfetka przeszła na stronę smerfów. Jedyna blond piękność w wiosce jest obiektem westchnień wszystkich jej mieszkańców. Maluj smerfne kolorowanki.

 

Smerfy Kolorowanki nr 35

Smerf Malarz


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 35 Niezwykle utalentowany artysta smerf, mówiący z francuskim akcentem to Malarz. Uwielbia malować krajobrazy a najbardziej portret Smerfetki. I ty zostań artystą i maluj smerfne kolorowanki do druku.

 

Smerfy Kolorowanki nr 36

Smerfetka i Smerfuś


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 36 Smerfuś to najmłodszy osobnik w wiosce. Pomimo że ma już 4 lata wciąż wygląda jak niemowlę. Wszyscy opiekują się Smerfusiem, ale najbardziej uwielbia go Smerfetka. Koloruj bajkowe malowanki do druku.

 

Smerfy Kolorowanki nr 37

Smerf i Magiczna Księga


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 37 Jeden ze smerfów dostał się do magicznej księgi Papy Smerfa i mogą wyniknąć z tego poważne kłopoty. Zabawa zaklęciami przez niekompetentne smerfy zwykle źle się kończy. Maluj kolorowanki Smerfy do druku.

 

Smerfy Kolorowanki nr 38

Zima i Smerfy


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 38 Przyszła zima i spadł śnieg w wiosce smerfów. Wszyskie smerfy ochoczo przystąpiły do wspólnej zimowej zabawy. Lepią bałwana i obrzucają się śnieżkami. Pomaluj kolorowanki Smerfy podczas zimowej zabawy.

 

Smerfy Kolorowanki nr 39

Papa Smerf


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 39 Papa Smerf korzysta od czasu do czasu z magicznej księgi i przygotowuje cudowne elixiry. Smerfy używają magii przeważnie żeby wybrnąć z trudnych sytuacji. Maluj kolorowanki z Papą Smerfem.

 

Smerfy Kolorowanki nr 40

Smerf na Nartach


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 40 Kiedy spadnie śnieg smerfy mają okazję aby pojeździć na nartach. Właśnie jeden z nich zjeżdża z wysokiej góry. Czapka i szalik to podstawa żeby się nie przeziębić. Maluj kolorowanki farbami lub kredkami.

 

Smerfy Kolorowanki nr 41

Smerfuś i Klocki


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 41 Smerfuś odkrył fajną zabawę klockami. Ogląda kolorowe rysunki a przy okazji zapamiętuje pierwsze litery i cyfry. Rozwijaj swoje uwiejętności i ty malująć kolorowanki farbami lub kredkami.

 

Smerfy Kolorowanki nr 42 Ważniak z Piórem


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 42 Pióro i atrament to dwa niezbędne elementy smerfa Ważniaka. Ważniak to chodząca encyklopedia dobrych rad i od czasu do czasu musi je zapisać aby samemu nie zapomnieć. Maluj smerfne kolorowanki dla dzieci.

 

Smerfy Kolorowanki nr 43 Śpiące Smerfy


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 43 Zapadł zmrok i wszyskie smerfy zmęczone całodziennym marszem zapadły w głeboki sen. Tylko jeden z nich ma problemy i nie może zasnąć. Być może kiedy go pomalujesz on również zaśnie. Maluj kolorowanki dla dzieci ze śpiącymi smerfami.

 

Smerfy Kolorowanki nr 44 Wesoła Smerfetka


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 44 Smerfetka schowała coś w dłoni i chce abyś zabawił się z nią w zgadywankę. Dobierz odpowiednie dla niej kolory i pomaluj. Nie martw się na pewno zrobisz to świetnie i Smerfetka będzie wciąż uśmiechnięta. Maluj smerfne kolorowanki dla dzieci ze Smerfetką.

 

Smerfy Kolorowanki nr 45 Śpioch na hamaku


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 45 Śpioch jak zwykle uciął sobie drzemkę. Znalazł świetny hamak i rozciągnięty między dwoma drzewami wypoczywa. Niestety zauważyły to inne smerfy i postanowiły zrobić żart śpiochowi. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę ze śpiochem.

Smerfy Kolorowanki nr 46 Smerf łyżwiarz


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 46 Zimą kiedy spadnie śnieg i ściśnie mróz smerfy korzystają z okazji i bawią się na całego na świerzym powietrzu. Jazda na łyżwach to świetna zabawa a wszyskie smerfy to lubią. Pomaluj kolorowanki smerfy na łyżwach.

 

Smerfy Kolorowanki nr 47 Smerfy na plaży


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 47 Ponieważ jest wspaniała pogoda Smerfy wybrały się na pobliską plażę. Rozpaliły onisko tuż nad wodą i oglądają piękny zachód słońca, a Smerfetka tańczy wokół nich. Pomaluj kolorowanki smerfy na plaży.

 

Smerfy Kolorowanki nr 48 Smerfetka w okularach


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 48 Smerfetka korzysta z okazji, że jest piękna słoneczna pogoda i bezchmurne niebo. Warto wtedy wybrać się nad wodę i popływać. Oczywiście przed wejściem do wody te okulary trzeba będzie zdjąć. Pomaluj kolorowanki ze Smerfetką w okularach.

 

Smerfy Kolorowanki nr 49 Smerf Łasuch


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 49 Wszyscy w wiosce smerfów lubią kuchnię Łasucha. Zawsze uugotuje coś dobrego, a jego ciasta są po prostu przepyszne. Łasuch nie bez powodu nosi taki przydomek, sam potrafi zjeść to co ugotuje zanim kogoś poczęstuje. Pomaluj kolorowanki ze smerfem Łasuchem.

 

Smerfy Kolorowanki nr 50 Smerf Drwal


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 50 Ubrany w koszulę w kratę z toporkiem w dłoni, smerf Drwal ruszył do lasu aby ściąć drzewo. Zawsze ogarnia go smutek gdy musi to robić, lecz drzewo jest teraz bardzo potrzebne w wiosce i nie ma wyjścia. Maluj kolorowanki z fajnymi smerfami.

 

Smerfy Kolorowanki nr 51

Smerf Laluś


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 51

Na fotelu siedzi sobie smerf i przegląda się w lusterku. To nie może być nikt inny tylko Laluś. Ma prawdziwego bzika na punkcie swojego wyglądu i tak bardzo się tym przejmuje, że wciąż musi spoglądać w lusterko. Maluj kolorowanki z popularnymi smerfami.

 

Smerfy Kolorowanki nr 52 Smerfetka z kwiatem


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 52 Smerfetka ma inne zainteresowania niż reszta smerfów w wiosce. W końcu jest tu jedyną dziewczyną i jest najbardziej wrażliwą jednostką wśród smerfów. Kwiaty przyciągają jej uwagę bo są piękne i pachnące. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki ze Smerfetką.

 

Smerfy Kolorowanki nr 53 Smerfny znak


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 53 Jeden ze smerfów właśnie macha do nas ręką. Możemy domyślać się, że chodzi mu oto aby dodać mu trochę kolorów. Faktycznie wygląda trochę blado biedaczysko. Nie daj się prosić, wydrukuj i pomaluj kolorowanki smerfy.

 

Smerfy Kolorowanki nr 54 Zabawa w chowanego


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 54 Każdy kiedyś bawił się w chowanego więc zasady są jasne dla wszystkich. Ważniak jest tym który kryje i odlicza. Za chwile zacznie poszukiwania ukrytych smerfów. Maluj kolorowanki smerfy z Ważniakiem.

 

Smerfy Kolorowanki nr 55 Smerf w liściach


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 55 Śpioch razem ze wszystkimi smerfami wziął się za jesienne porządki. Niestety gdy tylko zobaczył dużą stertę liści, ułożył się wygodnie i zasnął. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki smerfy ze Śpiochem.

 

Smerfy Kolorowanki nr 56 Smerf Klaun


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 56 Smerfy postanowiły zorganizować cyrk. Każdy z nich przygotował jakieś ciekawe sztuczki, które z pewnością wszystkim smerfom z wioski się spodobają. Rozśmieszyć publiczność to zadanie dla klauna. Maluj smerfne kolorowanki.

 

Smerfy Kolorowanki nr 57 Smerf Łasuch


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 57 Łasuch znowu ugotował coś przepysznego. Teraz jak tylko troszkę wystygnie wszystkie smerfy będą mogły spróbować tej wspaniałej zupy. Dobrze mieć w wiosce takiego kucharza. Maluj kolorowanki ze smerfami.

 

Smerfy Kolorowanki nr 58 Malarz i portret


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 58 Smerf Malarz dostał twórczego natchnienia i maluje własny portret. Jeszcze tylko kilka ruchów pędzlem i będzie gotowy. Ten artysta jest profesjonalistą, jego obrazy podziwiają wszystkie smerfy. Maluj kolorowanki ze smerfami, wydrukuj i pomaluj Malarza.

 

Smerfy Kolorowanki nr 59 Śpioch na leżaku


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 59 Smerf Śpioch znany jest z tego, że zasypia w różnych miejscach. Kiedy tylko zobaczył ten piękny i kolorowy leżak natychmiast ułożył się na nim wygodnie i zamknął oczy. Pomaluj kolorowankę ze śpiącym smerfem Śpiochem.

 

Smerfy Kolorowanki nr 60 Śpioch na księżycu


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 60 Śpioch nie mógł wybrać dziwniejszego miejsca do spania, jednak wygląda na to, że jest mu tam wygodnie. Sam księżyc również zamknął oczy biorąc przykład ze smerfa. Pomaluj zabawne kolorowanki smerfy.

 

Smerfy Kolorowanki nr 61 Harmoniusz z akordeonem


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 61 Smerf Harmoniusz zwykle gra na trąbce jednak to co na niej prezentuje ciężko nazwać talentem. Tym razem w ręce wpadł mu akordeon. Być może na tym instrumencie zagra dużo lepiej. Pomaluj smerfne kolorowanki.

 

Smerfy Kolorowanki nr 62 Okropny Gargamel


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 62 Gargamel tak bardzo znienawidził smerfy, że nie potrafi myśleć o niczym innym jak tylko o unicestwieniu ich wszystkich. Czary i mikstury, które opracowuje mają mu to ułatwić. Na szczęście smerfy są dużo sprytniejsze od niego. Pomaluj kolorowanki smerfy.

 

Smerfy Kolorowanki nr 63 Smerfuś


Smerfy kolorowanki do wydruku nr 63 Smerfuś to najmłodszy mieszkaniec wioski smerfów. Posiada zdolność, której mogą pozazdrościć mu wszystkie pozostałe smerfy, otóż ten maluch jest odporny na wszelkie złe zaklęcia. Czasem się rozpłacze, ale ogólnie wszyscy bardzo lubią Smerfusia. Pomaluj kolorowanki do wydruku ze Smerfusiem.

 

 

  Wioska Smerfów - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Smerfowa strona fanowska dla dzieci - Zapraszamy

POLECAMY:

puzzle online

ZAGRAJ W PUZZLE SMERFY