GRY ONLINE SMERFY DLA DZIECI

Gry dla dzieci Smerfy

HALLOWEEN


Zagraj w grę polegającą na spostrzegawczości na czas. Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów. Punkty zdobywasz za ułożenie co najmniej trzech takich samych symboli w linii pionowej lub poziomej. Pomóż czarownicy ukończyć magiczny wywar na święto duchów. Nadchodzi czas HALLOWEEN czas DUCHÓW.

 

 

Gry dla dzieci Smerfy

Smerf Ważniak


Gry smerfy online z ważniakiem. Ważniak zawsze ma cos do powiedzenia lubi pouczać inne smerfy. Inne smerfy nie przepadają za Ważniakiem. Postanowiły zrobić ruchomą ścianę z desek na której namalowały Ważniaka. Gra polega aby trafić jak najwięcej piłek do buzi ważniaka. Na każdym poziomie platforma porusza sie coraz szybciej. Zapraszamy do gry wszystkie dzieci.

 

 

Gry dla dzieci Smerfy

Smerfy Łasuch


Gry smerfy online z Łasuchem. Łasuch lubi słodycze jest najlepszym cukiernikiem w Wiosce Smerfów. Łasuch upiekł mnóstwo smacznych ciast i ciasteczek. Łasuch jest bardzo zapracowany więc nie ma czasu na dostarczenie ciast do domów smerfów. Gotowe ciasta wyrzuca prze okno a jego kolega Smerf pomocnik łapie ciasta za pomocą tacy. Postaraj się złapać jak najwięcej słodyczy. Zapraszamy do gry dzieci.

 

 

Gry dla dzieci Smerfy

Czas na reklamę


Umieszczamy dla wszystkich fanów różne gry gdzie główną rolę odgrywają oczywiście smerfy. Jeżeli znudzą wam się gry które umieściliśmy dla was zapraszamy do zabawy z puzzlami to dopiero jest świetna rozrywka która wymaga od nas wysiłku umysłowego i koncentracji a gdy juz dokończymy puzzle możemy zabrać się za następne.

Gry dla dzieci Smerfy

Smerf Malarz


Gry Smerfy online Malarz. Smerf malarz postanowił namalować kolejny obraz. Tym razem na płótnie powstał obraz smerfa Nurka. Brakuje jednak kolorów. Pomórz malarzowi i pokoloruj Smerfa Nurka wykorzystując paletę różnych kolorów. Zapraszamy na kolorowankę z udziałem Smerfa Malarza.

Gry dla dzieci Smerfy

Papa Smerf


Gry Smerfy online - Papa Smerf. Zbliżają się święta Mikołaj poprosił Papę Smerfa aby pomógł mu zebrać prezenty które wypadły z jego zaczarowanych sań. Papa Smerf nigdy nie odmawia pomocy poprosił tylko mikołaja o deskę snowboardową i ruszył na stok. Postaraj sie zebrać jak najwięcej prezentów uważając na choinki i inne niebezpieczeństwa które czychają na Papę Smerfa na stoku.

Gry dla dzieci Smerfy

Smerf Pracuś


Gry smerfy online Pracuś. Smerf Pracuś postanowił złożyć pojazd którym smerfy mogły by się poruszać szybciej niż dotychczas było to możliwe. Twoim zadaniem jest włożenie wszystkich elementów na właściwe miejsce. Przyjrzyj się dokładnie i pomyśl gdzie wszystkie elementy powinny się znaleźć. Pomóż Pracusiowi zmontować ten smerfny pojazd by smerfom żyło sie lepiej. Zapraszamy do gry wszystkie dzieci.

 

Gry dla dzieci Smerfy

Smerfy Puzzle


Gry smerfy puzzle online. Spróbuj jak najszybciej ułożyć obrazek smerfowej kapeli. Dopasuj wszystkie elementy i złóż obrazek w całość. Przyjrzyj się kto gra na jakim instrumencie jeżeli nie wiesz zapytaj rodziców na pewno pomogą ci w rozpoznaniu wszystkich instrumentów smerfowej kapeli. Zapraszamy do gry tym razem puzzle smerfy.

 

Gry dla dzieci Smerfy

Smerfy Sportowcy


Gry smerfy online Sportowcy - Wioskę smerfów zamieszkuje wielu mieszkańców którzy uwielbiają sport. Postaraj się rozpoznać jakie dyscypliny sportowe uprawiają smerfy znajdujące się na obrazku. Twoim zadaniem jest właściwe dopasowanie atrybutów każdego sportowca. Życzymy powodzenia w ukończeniu smerfowego zadania.

 

 

Gry dla dzieci Smerfy

Wioska Smerfów


Gry smerfy online wioska smerfów. Zobacz jak mija dzień w Wiosce smerfów. Poznaj zwyczaje i przyzwyczajenia ich mieszkańców. Postaraj sie rozpoznać smerfy które znajdziesz w grze. Zapraszamy wszystkich małych miłośników zielonych ludzików SMERFÓW do gry.

 

Gry dla dzieci Smerfy

Czas na reklamę


Wolną chwilę możemy wykorzystać do tego aby podrapać się po nosie lub zapoznać się z naszą stroną. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w wiosce smerfów.

 

  Wioska Smerfów - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Smerfowa strona fanowska dla dzieci - Zapraszamy

POLECAMY:

puzzle online

ZOBACZ RÓWNIEŻ KOLOROWANKI I PUZZLE