Bajki dla dzieci SMERFY YOUTUBE

Bajki smerfy dla dzieci nr 1

Podjadający Łasuch


Poznaj Smerfa Łasucha. Każde dziecko wie że ktoś kto lubi słodycze jest łasuchem. Smerf łasuch po prostu przepada za słodkościami. Poznajcie drogie dzieci w tym odcinku smerfa który jest największym Łasuchem jakiego znacie. Zobaczcie co go spotkało w tym smerfowym odcinku. Zapraszamy na bajeczkę.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 2

Nauczka dla Śpiocha


Śpioch jest smerfem który każdą okazję wykorzysta do tego aby uciąć sobie drzemkę. Jego lenistwo czasami bardzo przeszkadza innym mieszkańcom Wioski Smerfów. Zobacz jaką nauczkę dostał Śpioch i co z tego wynikło. Zapraszamy wszystkie dzieci te duże i małe na obejżenie kolejnego smerfowego odcinka.

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 3

Poeta i Malarz


Bajka Smerfy Poeta i Malarz. W tym odcinku Smerf Poeta i Smerf Malarz postanawiają opuścić Wioskę. Czują się nie doceniani i są przekonani o tym że ich talent artystyczny marnuje sie w takim miejscu jak Wioska Smerfów. Zobacz co ich czeka poza granicami wioski. Zapraszamy wszystkie dzieci na bajeczkę uważajcie na Gargamela.

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 4

Smerf Zgrywus


Zgrywus widząc że wszystkie smerfy opiekują się rannym łasuchem wpada na genialny pomysł. Pozoruje wypadek w którym zostaje ranny by zwrócić uwagę pozostałych smerfów. Co z tego wyniknie sami się przekonajcie oglądając bajkę Smerfy – Śmieszna kość zgrywusa.

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 5

Smerfy i Smok


W lesie zaczynają ginąć smerfne jagody jak się okazuje przyczynia się do tego mały smok. Smerf Smerfetka postanawia się nim zaopiekować lecz okazuje się że smoczek stanowi zagrożenie dla smerfów i musi wrócić do lasu. Smerfetka dostaje zadanie odprowadzić smoka lecz gdy są już na miejscu pojawia się Gargamel i wszystko się komplikuje. Zapraszamy na bajkę Smerfy i Smok.

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 6

Fioletowe Smerfy


Smerfy budują most na drugą stronę rzeki. Na placu budowy pojawia się tajemnicza fioletowa mucha, jak się okazuje jej ugryzienie przenosi zaraźliwą chorobę podobną do wścieklizny objawiającą się zmianą koloru skóry u smerfów. Czy Papa Smerf znajdzie antidotum i ochroni smerfy. Obejrzyjcie i zobaczcie jak się skończy ta cała historia.

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 7

Trufle dla wszystkich


Smerfy budują most na drugą stronę rzeki. Na placu budowy pojawia się tajemnicza fioletowa mucha, jak się okazuje jej ugryzienie przenosi zaraźliwą chorobę podobną do wścieklizny objawiającą się zmianą koloru skóry u smerfów. Czy Papa Smerf znajdzie antidotum i ochroni smerfy. Obejrzyjcie i zobaczcie jak się skończy ta cała historia.

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 8

Pan Smerf


W kopalni Smerf Górnik dokonuje odkrycia. Podczas jego prac wykopaliskowych odkrywa srebrną koronę władzy. Postanawia przekazać ją pod opiekę Łasuchowi a sam udaje się na spotkanie z Papą Smerfem aby przekazać mu informację o koronie. Niestety Smerf Łasuch nie może się oprzeć pokusie i zakłada koronę. Co się wydarzy w bajce? Sami obejrzyjcie

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 9

Smerf Smerfonauta


Smerfy Smerfonauta –Dzień jak co dzień. Gargamel ma kolejny plan mający na celu zniszczenie wioski Smerfów. Tym czasem w Wiosce Marzyciel ma urodziny a jago urodzinowe życzenie to zostać prawdziwym Smerfonautą. Czy życzenie urodzinowe się spełni ? Zobaczcie oglądając bajkę Smerfy zapraszają wszystkie dzieci na kolejny odcinek.

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 10

Smerfowe Okulary


Wszystkie Smerfy zabiegają o względy Smerfetki. Wśród tylu kandydatów ciężko być tym najfajniejszym. Smerf Pracuś wpadł na genialny pomysł stworzenia zaczarowanych okularów które upiększają rzeczywistość. Gdy Smerfetka spojrzy przez okulary zobaczy całkiem innego Pracusia. Czy pomysł wypali przekonajcie się oglądając bajkę Smerfy.

 

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 11

Król Smerf


Pod nieobecność Papy Smerfa Ważniak sam mianuje się na Króla Smerfa. Jego rządy doprowadzają do wewnętrznych podziałów mieszkańców Smerfowej Wioski. Czas na bajkę – Król Smerf.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 12

Smerfetka


Gargamel to zły czarownik który nie znosi panoszącego się szczęścia w jego lesie. Postanawia znaleźć słaby punkt Smerfów których to tak nienawidzi. Po wnikliwej analizie planuje uderzyć w serca mieszkańców Smerfowej Wioski wysyłając Smerfetkę, której zadaniem będzie złamanie ich wielkich serduszek. Co z tego wyniknie i czy plan Gargamel wypali dowiecie się oglądając odcinek Smerfetka.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 13

Czarodziej Smerf


Gargamel jak zwykle coś knuje. Tym razem próbuje podstępem zwabić Smerfy w pułapkę. Mieszkańcy wioski dowiadują się o istnieniu potężnego smerfa Czarodzieja. Czy ten smerf Czarodziej istnieje naprawdę? Zobaczcie odcinek Smerf Czarodziej czas na bajkę smerfy.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 14

Złośliwy Dżin


Ciamajda i Ważniak uciekając przed klakierem odnajdują tajemniczą butelkę. Gdy Ciamajda dotyka szkła z butelki wyskakuje Dżin. Jak się okazuje jednak ten Dżin jest niezwykle złośliwy. Czy Dżin spełni życzenia Smerfów a może przechwyci go w swoje łapy zły Czarodziej Gargamel. To wszystko w odcinku Złośliwy Dżin Smerfy zapraszają na bajkę.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 15

Straszliwe Ptaszysko


Papa Smerf eksperymentując nad miksturą wzrostu dla roślin. Niestety popełnia błąd i podlana roślina zamienia się w żarłoczną roślinę w której jadłospisie występują smerfy. Z pomocą osiłka udaje się odciąć żarłacza od korzenia i roślina usycha. Smerfy Śpioch i Osiłek wyruszają aby zakopać miksturę lecz nie do końca wypełniają zadanie co przyczyni się do wielkich kłopotów.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 16

Zupa la Smerf


Ogromny Pasibrzuch jest ciągle głodny. Przypadkiem odnajduje wioskę smerfów gdzie domaga się zupy, którą polecił mu Gargamel. Smerfy znalazły się w trudnej sytuacji, muszą znależć sposób jak pozbyć się olbrzyma. Aby dowiedzieć się jak zakończy się ta historia obejrzyj bajkę Zupa la Smerf.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 17

Rycerz Osiłek


Smerf Osiłek marzy o tym aby zostać rycerzem. Niespodziewanie wioskę oraz okolice atakuje straszny smok który wywołuje mnóstwo pożarów. Zdeterminowany Osiłek postanawia sam rozprawić się ze smokiem i uratować pozostałe smerfy z wioski. Zakuty w zbroje staje twarzą w twarz z potworem.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 18

Smerfy z teatrzyku


Ciamajda i Smerfetka przypadkiem wpadają w ręce Wielkiego Bombasta, który zamyka smerfy w klatce i jedzie do pobliskiego miasta. Planuje zarobić dużo pieniędzy z występów małych niebieskich aktorów. Papa Smerf rusza na pomoc porwanej dwójce. Sytuacja pogarsza się gdy nagle nadchodzi Gargamel.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 19

Lekarstwa dobre na wszystko


Podczas zbiorów smerfoagrestu smerfy spotykają żabę, która twierdzi, że jest zaklętym królewiczem. Papa Smerf opuszcza na jakiś czas wioskę aby pomóc odczarować królewicza. Tymczasem Ważniak nieoficjalnie postanawia uzdrowić smerfy i pozbyć się ich złych zachowań.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 20

Tańczące buty Smerfetki


Zbliżają się urodziny Papy Smerfa. Z tej okazji smerfy pragną zrobić dla niego przedstawienie. Podczas prób wychodzi na jaw że Smerfetka nie umie tańczyć. Z pomocą przychodzi gnom i wyczarowuje jej tańczące buciki. Jednak czy aby na pewno można ufać chytremu gnomowi?

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 21

Romeo i Smerfetka


Kiedy przyszła wiosna każdy smerf w wiosce zapragnął aby Smerfetka została jego żoną. Nawet wiekowy Papa Smerf liczy na to, że to on będzie tym szczęściażem. To trudna decyzja dla Smerfetki, zbyt wielu adoratorów, musi przejść się na spacer aby wszysko sobie przemyśleć. Smerfy tymczasem bujają w obłokach.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 22

Mechaniczny Smerf


Pracuś nie może pozwolić na to żeby smerfy tak ciężko pracowały. Wpadł więc na pomysł i stworzył mechanicznego smerfa, który ma je wyręczać z niektórych prac. Wszystko działało dobrze dopóki ciekawski Ważniak nie popsuł tego wynalazku. Mechaniczny smerf zaczął wariować i omal nie zniszczył wioski.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 23

Źródło Smerfności


Ostatnia wyprawa po smerfojagody zakończyła się fiaskiem bo wmieszał się we wszytstko Gargamel. Jednak Papa Smerf miał własne zapasy i poczęstował wszystkich. Wzamian smerfy postanowiły się odwdzięczyć Papie i też podarować mu coś wyjątkowego. Zapraszamy do oglądania bajki smerfy.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 24

Wiosenne kłopoty smerfów


Wszystkie smerfy cieszą się bo wkrótce przyjdzie wiosna. Z zapałem usuwają z wioski resztki śniegu. Jedyną osobą, która nienawidzi wiosny jest Gargamel i jak zwykle planuje zepsuć radosny nastój. Podstępny czarodziej usypia matkę naturę aby przestawić pory roku i opóźnić nadejście wiosny.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 25

Uczeń Czarnoksiężnika


Smerf Ciamajda ma już dość być ciamajdą i postanowił coś z tym zrobić. Wybrał się więc do zamku Gargamela i skradł z jego magicznej księgi jedną stronę. Niestety magiczny przepis narobił więcej kłopotów niż pożytku. Ciamajda zmienił się w potwora i teraz straszy inne smerfy.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 26

Targowisko Próżności


Zły czarnoksiężnik Gargamel zastawił w lesie pułapkę na smerfy. Każdy kto spojrzy w to lustro zostanie przeniesiony do jego wnętrza a tam po drugiej stronie już czeka na nich Gargamel i ma zamiar przyrządzić zupę ze świeżo złapanych smerfów.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 27

Dowcipy Zgrywusa


Smerf Zgrywus robi wciąż te same dowcipy innym smerfom co czasem drażni nawet Smerfetkę. W ramach rewanżu Łasuch, Śpioch oraz Smerfetka postanawiają odegrać się na Zgrywusie. Sytuacja zmienia się drastycznie kiedy w to wszystko wmieszał się Gargamel oraz jego kot Klakier.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 28

Urzeczony i usmerfiony


Urzeczony i usmerfiony to zmieniony tytuł bajki z lat 80 Smerfy i czarownica. Hogata zgubiła w lesie medalion, który przypadkiem znalazła Smerfetka. Od tego momentu w wiosce zaczynają się dziać dziwne rzeczy. We wszystko zostaje zamieszany również Gargamel zatrudniony przez Hogatę w celu znalezienia medalionu.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 29

Koszmar Marzyciela


Smerf Marzyciel już ma dość monotoni. Pragnie przeżyć trochę przygód więc wybiera się w daleką podróż. Niestety bardzo szybko przekonuje się jak niebezpieczna może być taka wycieczka. Bez pomocy Papy Smerfa i reszty mieszkańców wioski Marzyciel może skończyć jako posiłek Klakiera.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 30

Kłopoty z Grubelkami


Ciamajda znalazł w lesie przedziwne stworzonko. Pomimo że Papa Smerf ostrzegał go przed nim, Ciamajda mimo wszystko przemycił grubelka do wioski smerfów. Wkrótce okazało się jak bardzo kłopotliwe może być to niewielkie stworzonko. Zjada wszystko co znajdzie i rozmnaża się w zastraszającym tempie.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 31

Nie wszystko złoto, co się


Smerfetka miała okropny sen, że Papa Smerf traci swoją moc. Patrząc na ostatnio nieudane eksperymenty Papy to może być prawda. Tymczasem Gargamel potrzebuje pół kilograma smerfów aby zamienić metal w złoto. Zapraszamy do oglądania bajki smerfy pt. Nie wszystko złoto, co się świeci.

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 32

Setny Smerf


Laluś zbił dwa lustra i to był tylko przedsmak nieszczęść jakie spadły na mieszkańców wioski. Papa Smerf odnalazł w swych zapiskach notatkę, że aby zakończyć pechową falę smerfy muszą zatańczyć taniec stu smerfów. Niestety w wiosce mieszka ich tylko 99. Gdzie tu teraz znaleźć jeszcze jednego smerfa?

 

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 33

Smerfonia w tonacji C


Papa Smerf przygotowuje smerfy do zagrania pięknej smerfonii C. Niestety smerf Harmoniusz wszystko psuje swoją grą na trąbce. Tak bardzo fałszuje, że smerfy nie są w stanie poprawnie wykonać symfonii. Zrozpaczony Harmoniusz oddala się do lasu, zawiedziony reakcją kolegów. Przecież wcale nie gram tak źle, pomyślał sobie.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 34

Magiczne jajo


Nadchodzi dzień smerfa i mieszkańcy wioski postanowili z tej okazji upiec ogromny tort. Do przepisu brakuje im jednak jednego składnika - jajek. Wyruszają więc na poszukiwania do lasu gdzie przypadkiem znajdują ogromne jajo. Czym prędzej transportują je do wioski nie zdając sobie sprawy, że jest to magiczne jajo Gargamela.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 35

Super Smerf


Ważniak obudził Pasibrzucha, który idąc po jego śladach dotarł do wioski smerfów i zabrał wszystkie zapasy żywności. Smerf Ważniak nie może pogodzić się z myślą, że to on jest przyczyną nieszczęścia więc postanawia skorzystać z magicznej księgi aby zostać super smerfem i odzyskać skradzioną żywność. Oglądaj bajki smerfy z Ważniakiem.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 36

Fałszywy Smerf


Wiedźma Hogata postanowiła zemścić się na smerfach, które zniszczyły jej medalion. Aby dotrzeć do wioski smerfów, za pomocą zaklęcia zamienia się w jednego z nich. Niestety po przemianie fałszywemu smerfowi brak niebieskiego ogonka co może go zdemaskować. Oglądaj pełne przygód bajki smerfy.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 37

Smerfiątko


Gargamel stworzył magiczny eliksir za pomocą którego przemienił się w małego smerfa. Znaleziony w lesie przez Smerfetkę w końcu znalazł się w samym środku wioski smerfów. Korzystając z dostępnych środków zaczyna planować jak unicestwić te niebieskie stworzenia. Oglądaj bajki smerfy i zobacz co zaplanował Gargamel.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 38

Nawiedzone Smerfy


Smerfy popadły w poważne tarapaty. Nadeszła zima a w wiosce smerfów wybuchł pożar i spłonął spichlerz. Bez jedzenia smerfy nie przetrwają zbyt długo dlatego Papa Smerf zadecydował, że czas opuścić wioskę i pójść na południe, gdzie być może będą lepsze warunki do życia. Wkrótce smerfy docierają do dziwnego zamku.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 39

Eliksir Wzrostu


Susza bardzo dotknęła wszystkie uprawy i rośliny wokół wioski smerfów. Papa Smerf stworzył więc eliksir, który miał powiększyć chmury deszczowe. Ważniak postanowił skorzystać z okazji i wykorzystać eliksir wzrostu do własnych celów. Niestety narobił przez to mnóstwo kłopotów. Oglądaj bajki smerfy i poznaj finał tej historii.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 40

Z pogodą na smerfa


Jak tu ma się odbyć doroczny piknik smerfów kiedy wciąż pada. Smerf Pracuś wpadł na genialny pomysł i stworzył maszynę, która zapewni ładną pogodę. Tylko czy tak duża ingerencja w przyrodę jest napewno właściwa? Oglądaj bajki smerfy i zobacz co ich czeka w tym odcinku.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 41

Smerfowa Chłodnia


Susza strasznie dokucza smerfom. Pomimo poszukiwań w okolicy nie można znaleźć nic do jedzenia. Jest jednak szansa, że Ciamajda i Laluś coś przyniosą. Przypadkiem odkryli jaskinię z zamrożonym jedzeniem. Jednak oprócz jedzenia jest tu zamrożone coś jeszcze, a raczej ktoś. Zapraszamy na kolejną bajkę smerfy.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 42

Smerfy w niewoli


Trolom mieszkającym pod ziemią brakuje rąk do pracy. Podrzuciły więc smerfom krysztalową kulę i każdy który jej dotknie przenosi się do świata troli. Smerfom grozi niewolnicza praca na wieki. Zapraszamy na kolejną bajkę smerfy, zobaczcie sami czy Papa Smerf poradzi sobie z tym problemem.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 43

Kto pod kim dołki kopie


Ciamajda miał przynieść do wioski trochę więcej zwykłych kamieni, które były aktualnie potrzebne. Zamiast tego smerf znalazł w jaskini diamenty i nie mając pojęcia o ich wartości przyniósł je do wioski. W zasadzie dla smerfów diamenty nie mają wartości, ale dla Gargamela to skarb nad skarby i zrobi wszystko aby je dostać.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 44

Chciwość nie popłaca


Mama Gargamela wpadła do syna z odwiedzinami i natychmiast zabrała się za porządki. Po pierwsze wyrzuciła kota z domu i wytarła kurze. Po drugie, ponieważ jest równie zła jak Gargamel, postanowiła rozprawić się ze smerfami raz na zawsze. Chciwość ma przynieść zgubę smerfom. Baw się i oglądaj bajki smerfy.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 45

Niesmerfny Raj


Śpioch ciągle śpi i nawet ostre słowo Papy Smerfa tego nie zmieni. Wszyscy w wiosce pracują a Śpioch tylko szuka miejsca na drzemkę. Pewnego razu trafia do wymarzonego raju. Czy jednak na pewno jest tam tak fajnie? Zapraszamy do oglądania kolejnej, niesamowitej bajki smerfy.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 46

Yeti


Podczas budowy tamy zdarzył się wypadek i na nogę Papy Smerfa upadła wielka kłoda. Aby uśmierzyć ból potrzebny jest pyłek ze śniegowego kwiatu, który zakwita tylko raz w roku i rośnie wysoko w górach. Czy smerfy dadzą radę zdobyć ten pyłek? Oglądaj fantastyczne bajki smerfy.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 47

Dobry, zły i smerfny


Smerfy wybrały się do lasu na zbieranie ziół razem z Papą Smerfem. Przypadkiem zostały zauważone przez złego czarownika Mordena, który uwięził je i przetransportował do zamku króla Argona. Tutaj zachęcane pustymi obietnicami czarownika, smerfy służą i zabawiają króla. Zapraszamy na bajki smerfy z serii 2.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 48

Siostra smerf


Smerfetka założyła nową sukienkę ale żaden smerf nawet tego nie zauważył, po prostu mają inne zainteresowania. Przypadkiem Smerfetka trafia w lesie na dziewczynkę o imieniu Laura, z którą w końcu może porozmawiać na ulubione tematy. Oglądaj zabawne bajki smerfy, zapraszamy.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 49

Smerf, który nie odmawiał


W wiosce smerfów najwięcej obowiązków ma smerf Frajer bo nie potrafi nikomu odmówić, a każdy prosi go o jakąś przysługę. Zamiast smerfa Tchórzastego smerf Frajer poszedł na bagna zdobyć płomień błędnego ognika i wpadł w poważne tarapaty. Oglądaj bajki smerfy i zapamiętaj morały z nich płynące.

 

Bajki smerfy dla dzieci nr 50

Kto nie marnuje,temu smerfuje


Niewielkie smerfy opadają szybko z sił przy ciężkich pracach. Widząc to po raz kolejny smerf Pracuś zaprojektował i zbudował super maszynę, która ma wyręczyć ich w tych najbardziej uciążliwych zadaniach. Niestety to nie rozwiązuje problemu do końca. Zapraszamy do oglądania fantastycznej bajki smerfy.

 

 

  Wioska Smerfów - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Smerfowa strona fanowska dla dzieci - Zapraszamy

POLECAMY:

puzzle online

KATALOGI

Katalog Seo 3PR

POPULARNE
KOLOROWANKI